تکنولوژی

چهارمين همايش سيستم هاي نظارت تصويري تحت شبكه در شهر تهران به كار خود پايان داد

  • 985

٦٠٠ نفر از مسئولين و كارشناسان مراكز و سازمان ها، به تاريخ ١١خرداد ماه در سالن هاي هتل پارسيان اوين، جهت بررسي راهكارهاي سيستم هاي نظارت تصويري تحت شبكه و تجهيزات و خدمات كمپاني AXIS حضور بهم رساندند. 
مباحث فني متعددي در اين برنامه مورد بررسي قرار گرفت. به گفته مسئولين ارشد كمپاني AXIS كيفيت تصاوير و كارايي طولاني مدت تجهيزات در اين كمپاني از اهميت خاصي برخوردار است. 
تست هاي متفاوتي بر روي توليدات انجام مي پذيرد كه از آن جمله مي توان به تست ضربه پذيري، تست ميزان كارايي در سرما و گرماي شديد،تست خراش بر روي دوربين و موارد ديگر اشاره نمود. 
در دوربين هاي AXIS از مواد بكار رفته در كابين هواپيماي جنگنده F-16 استفاده مي گردد و پيش از عرضه محصولي جديد به بازار، نمونه آن محصول حدود يكسال به مدت ٨٠٠٠ ساعت، تحت آزمايش هاي دقيق قرار خواهد گرفت. 
در اين همايش به معرفي محصولات جديد كمپاني AXIS و همچنين مباحث متعدد هوشمند سازي دوربين هاي نظارت تصويري پرداخته شد.
سرويس سنتر و مركز آموزش شركت اينفوسك نيز به عنوان مركز رسمي كمپاني AXIS در ايران مباحث آموزشي و گارانتي خاص محصولات اكسيس را در اختيار مصرف كنندگان قرار مي دهد. 
٨ نمايندگي طلايي AXIS در بخش هاي مختلف برنامه، از طريق غرفه هاي سالن جنبي مراسم و همينطور كارگاه هاي آموزشي به معرفي راهكارها، خدمات و محصولات مبادرت نمودند. 
گزارش مباحث فني برگزاري اين همايش توسط مجله دنياي حفاظت منتشر خواهد شد. 

نظرات

نظر خود را بنویسید

ثبت نام در خبرنامه